KONFERENCIA: M&A na Slovensku

Nakladatelství C. H. Beck vás srdečne pozýva na veľkú konferenciu na tému M&A na Slovensku, ktorá sa uskutoční dňa 6. júna 2019 v DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava.

Príďte získať praktický prehľad o M&A transakciách – v slovenčine transakcie označované ako fúzie a akvizície, pri ktorých dochádza k zmene kontroly nad podnikateľskými jednotkami, k ich spájaniu a rozdeľovaniu. Ide o transakcie, ktoré sú bežnou súčasťou každej modernej trhovej ekonomiky a na Slovensku sa im venuje nemálo podnikateľov, právnikov, daňových a iných poradcov. Možno si pritom predstaviť rôznorodé transakcie od veľkých privatizácií štátnych podnikov až po predaj stredných a malých rodinných firiem.

Lektori sa budú venovať jednotlivým aspektom M&A transakcií v slovenskom kontexte – trhovej praxi, špecifikám transakčnej dokumentácie podľa slovenského práva, schvaľovaniu koncentrácií Protimonopolným úradom SR, daňovým aspektom a sporom z M&A transakcií.

V rámci konferencie vystúpia lektori z praxe, najmä advokáti, daňoví poradcovia a konzultanti, ako aj rečníci z Protimonopolného úradu SR a Ministerstva financií SR.

Na konferencii sa taktiež uskutoční krst prvej právnickej a daňovej príručky o M&A transakciách na Slovensku.

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť zapojiť sa do diskusií s poprednými odborníkmi z praxe, ako aj zo štátnej správy. Jednotlivé príspevky budú štruktúrované na: problémy – názory – riešenia. Lektori vás tak počas každej témy oboznámia s aktuálnymi problémami, počas panelových diskusií zistia názory odborníkov a následne ponúknu riešenia daných otázok.

Na záver si tradične môžete vychutnať goodbye drink, ktorý vytvára networkingovú príležitosť a miesto pre ďalšie neformálne diskusie.

Konferencia je určená primárne advokátom, daňovým poradcom a konzultantom, ktorí sa vo svojej praxi venujú M&A transakciám, ako aj osobám z podnikateľskej sféry.

Uvedené je do veľkej miery determinované tým, že podujatie nie je plánované ako vedecko-akademické, ale ako praktické (avšak s poskytnutím teoretického základu) – najmä vďaka intenzívnej práci lektorov s praktickými skúsenosťami z danej oblasti.

Viac o podmienkach účasti a rečníkoch na konferencii nájdete TU.


Zdroj: beck.sk

ilustračné foto: pixabay.com

Tlačiť
Diskusia neobsahuje žiadne príspevky
Právnik od roku Reagovať